вул. Антоновича, 172, Київ, 03150

Київські землі – це провідна Землевпорядна організація в м. Київ та Київській області та досвідчена команда кваліфікованих фахівців в сфері земельних відносин, які працюють в цьому напрямку протягом багатьох років.

До складу входять сертифіковані інженери-землевпорядники і працівники, які за плечима мають величезний досвід практичної роботи. Ми знаємо про земельні відносини все, а тому пропонуємо нашим клієнтам максимально швидке і ефективне вирішення питань. Оформлення, переоформлення або інші питання, що стосуються земельних ділянок, вирішуються на професійному і законному рівні. Також ми займаємося розробкою, формуванням, перевіркою і узгодженням будь-яких документів, що стосуються землеустрою в країні.

Для того, щоб Вам було зручно з нами працювати ми організували і налагодили роботу по м. Києву та всім прилеглим районам: Бучанський, Фастівський, Обухівський, Бориспільський, Броварський, Вишгородський. Наявність інформаційних ресурсів по цих районах є переконливим фактом нашої плідної роботи в цьому напрямку.

Ми робимо процес оформлення права на землю максимально простим і зручним!

Ми працюємо і постійно змінюємося під реалії життя, щоб Ви менше витрачали свій час на не завжди приємне спілкування з державними органами, вивчення специфіки документації із землевпорядкування та кадастру, просиджували дорогоцінний час в чергах.

Оформити землю з нами – просто і зручно!

Ми рухаємось в напрямку діджиталізації, зменшення кількості особистих зустрічей та поїздок в офіси, скорочення видів документів та документацій, заміни нікому не потрібних нотаріальних копій документів на сканування оригіналів та їх подальше використання для оформлення Вашої нерухомості. Стрімкий розвиток цифрових технологій та електронних кваліфікаційних підписів дозволяє нам це зробити, щоб ви отримали бажаний результат максимально просто, зручно та швидко.

Ми професіонали сфери землеустрою з понад 15 річним досвідом роботи.

В роботі використовуємо сучасне програмне забезпечення та геодезичне обладнання, що забезпечує максимальну швидкість та точність виконання робіт.

15+ років досвіду в сфері Землеустрою та Земельного Кадастру.

Ми позбавимо труднощів оформлення та забезпечимо виконання робіт в обумовлені строки!